Kargo Takip

 

Siparişiniz verdiğiniz günden itibaren en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargonuz mesafenize bağlı olarak 1-2 iş günü içerisinde de adresinize ulaşmış olur. 

Sürat Kargo ile çalıştığımız için kargo firmasının SMS ile bilgilendirmesi bulunmamaktadır. Bu sebepten, www.bir2parcatulum.com adresinden Hesabım sekmesi altından kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz bize ulaştığı zaman onaylanır ve Sipariş Durumunuz 'Onaylandı' şeklinde gözükür ayrıca tarafınıza onaylandı olarak mail gönderilir. (Mailler Spam'e düşebilir) Paketlenmeye başladığı zaman Sipariş Durumunuz 'Paketleniyor' olarak gözükür ve Paketleniyor olarak tarafınıza mail gönderilir ve en son Kargoya verildiği zaman Sipariş Durumunuz 'Kargoya Verildi' olarak gözükür ve Kargo Takip numaranız ile beraber Siparişiniz Kargoya verildi olarak tarafınıza mail gönderilir. Kargo takip numaranızı, http://www.suratkargo.com.tr  adresine giderek gerekli alanlara kopyalayıp yapıştırdığınız zaman kargonuzun nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Adresinizde olmadığınız zaman, kargonuz size en yakın Sürat Kargo Şubesine gider ve şubeden gidip almanız için 2 gün şubede bekler. Kargonuzu şubeden  almamanız durumunda tarafımıza geri döner, tarafımıza geri dönen kargolar tekrar istendiği takdirde yeniden ücretlendirilir.