Bir2 Parça Tulum, bir annenin doğum sonrası bebeğini bakıcılara bırakmak istememesi sonucu kurumsal iş hayatını bırakıp, Bebeğinin ihtiyaçlarından

yola çıkarak tasarladığı 2 parçaya ayrılabilen body ve tulumları  diğer annelerle buluşturmaya karar

vermesi sonucu 2016 yılında kurulmuş bir bebek giyim markasıdır.

Kendi üretimimiz dışında olan tüm ürünler yurt dışından gelmektedir. 

Tüm ürünlerimiz  faturalı olup, şirketimiz Aralık 2017 yılında Gümrük ve Ticaret Bakanlığının bünyesinde oluşturulan  Elektronik Ticaret Bilgi Sistemine kayıtlıdır. ETBİS'in amacı kayıt dışı ticaret ve dolandırıcılık vakalarının önlenmesidir. Şirketimiz aynı zamanda İstanbul Video Plak Kaset Cd İletişim ve İnternetçiler Odasına kayıtlıdır.

Ürünlerimiz ile ilgili aklınıza takılan veya sormak istediğiniz her şey için bize bir2parcatulum@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hadi sitemize buyurun, belki bir iki parça bir şeyler satın almak istersiniz.  

Keyifli alışverişler dileriz.

 

Poyraz & Defne  ve Bir2 Parça Tulum’un Annesi : )

Ela Özgerçek Eryılmaz

1983 yılında İstanbul’da doğdu. Kocaeli Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. 12 yıl Turizm otelcilik sektöründe çalışıp oğlu Poyraz’ı kucağına aldığında  iş hayatına son vermeyi düşünürken Poyraz’ın doğumu ile ihtiyaç duyduğu bazı ürünlere sektörde ulaşamayınca kendisi üretime girmeye karar vererek Bir2 Parça Tulum markasını kurdu ve bebek giyim sektörüne girmiş oldu.

“Bebekleri için en iyisini Anneleri bilir” düşüncesiyle hareket ederek bir annenin nelere ihtiyaç duyabileceğini farkettiğinde fikirlerini diğer annelerle paylaşması gerektiğine inandı ve çalışmalara başladı. 2016 Aralık ayında çalışmalara başlayan Ela, hayalini Nisan 2017’de diğer annelerle buluşturdu.

Aralık 2018 'de kızı Defne'yi kucağına alan ve 2. kez anne olan Ela Eryılmaz 2 çocukla ısrarla çalışmaya çalışıyor:)